21 трав. 2018

У розділі "Державна підсумкова атестація" розміщено розклад проведення ДПА за курс базової освіти
18 трав. 2018

Вітаємо ученицю 8г класу Коваленко Дар'ю ( вчитель Пуйто А.М.)

з перемогою у міському мистецько-пізнавальному конкурсі "Безмежний світ театрального мистецтва"
17 трав. 2018

До уваги вчителів! Запрошуємо взяти участь у онлайн- опитуванні

Розпочато опитування освітян про реформу освіти Інститут модернізації змісту освіти розпочав проведення онлайн-опитування «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності. В опитуванні можуть взяти участь вчителі, науково-педагогічні працівники та представники адміністрацій закладів освіти. У запропонованій анкеті освітянам пропонується відповісти на декілька запитань, що стосуються реформування освіти, зокрема, оцінити стан системи шкільної освіти, висловити ставлення до впровадження Концепції «Нова українська школа», оцінити успішність проведення реформи освіти в середній школі тощо. Респонденти можуть заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь який зручний для них час. Участь в опитуванні є добровільною.
16 трав. 2018

До уваги вчителів, батьків учнів!

Пропонуємо ознайомитися з Листом МОН України від 08.05.2018 № 1/9-292 "Лист- роз'янення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти". Наказом МОН України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".
15 трав. 2018

У навчальному закладі відбулася виставка творчих робіт

"За все що маю, мамо, дякую тобі!"
14 трав. 2018

Навчальний заклад відзначено подякою

Рій "Характерники" став учасником фестивалю "Самар-Дніпро-Фест", який відбувся на Новобогородицькій фортеції
14 трав. 2018

Оновлено розділ "Новий 2018-2019 н.р."
10 трав. 2018

Увага!!! Посилання на методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі розміщено на головній сторінці
8 трав. 2018

До уваги вчителів біології, учнів 9-11 класів та їх батьків!

На сайті студії онлайн-освіти EdEra https://ed-era.com/biology-zno розміщено онлайн-курс з біології «Автостопом по біології». Курс допоможе вчителям біології впровадити методику змішаного навчання та «перевернутого уроку», та учням, що готуються до здачі ЗНО з біології. Курс «Автостопом по біології» складається з 42 відео кожне з яких до 8 хвилин. Вони поєднують теоретичну частину з живими прикладами і графічними анімаціями. Програма курсу створена на основі статистики попередніх років складання ЗНО з біології. Курс є безкоштовним і доступним 24/7 з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі Інтернет.
7 трав. 2018

До уваги батьків, учнів, громадськості!

У розділі "Відкритий доступ - Умови прийому до навчального закладу" розміщено наказ Міністерства освіти № 367 від 16.04.2018 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повноїзагальної середньої освіти"