17 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

Відповідно до листів управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 17.09.2024 № 7\4-862, Відокремленого структурного підрозділу Дніпропетровського районного відділу ДУ «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 09.09.2024 № 2699, «Щодо додаткових заходів з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця» № 17.4\2304 від 12.08.2024. З метою запобігання поширення інфекцій кашлюка, дифтерії та правця здобувачам освіти, які навчаються за очною формою та працівникам закладу необхідно зробити щеплення проти кашлюка, дифтерії та правця.
12 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

Опублікували Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів / інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному році. Дивіться рекомендації для викладання в початкових класах, а також у 5–11 класах із предметів та інтегрованих курсів таких освітніх галузей:
11 вер. 2024

До відома вчителів!

В Українському інституті розвитку освіти розроблено Методичні рекомендації щодо організації практичної роботи зі здобувачами освіти з інтелектуальними труднощами в умовах інклюзивного навчання, спрямовані на допомогу педагогічним працівникам команд супроводу осіб з особливими освітніми потребами закладів дошкільної та загальної середньої освіти https://znayshov.com/News/Details/metodychni_rekomendatsii_shchodo_orhanizatsii_praktychnoi_roboty_zi_zdobuvachamy_osvity_z_intelektualnymy_trudnoshchamy_
9 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

У розділі "Відкритий доступ - Управління освітнім процесом" розміщено акт дозволу на використання приміщень закладу як найпростішого укриття
6 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

Напередодні Дня міста центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» презентує унікальну виставку "Дніпро мирний",у якій була представлена композиція НВК № 99 (керівник Сводковська І.П.) Учителі та учні представили 41 роботу, що відображають їх бачення відновлення рідного міста після війни. Кожна робота — це не лише зображення пошкоджених будівель, але й мрія про оновлений мирний Дніпро ✨
5 вер. 2024

До уваги батьківської громадськості!

у Розділі "Відкритий доступ - Фінансова діяльність" розміщено наказ від 05.09.2024 № 63 -Г "Про дотримання чинного законодавства щодо отримання , використання та обліку благодійних (добровільних) внесків в КЗО НВК № 99 ДМР
4 вер. 2024

До уваги батьківської громадськості та педагогічного колективу!

Організація харчування дітей у закладах освіти Дніпра 2024/2025 навчального року У новому навчальному році для учнів 151 школи організовано гаряче харчування.
3 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

У межах проєкту «Мистецтво під час війни», до Дня української писемності та мови (27 жовтня), оголошується
2 вер. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

Шановні учні, педагоги та батьки! Вітаємо з Днем знань і початком нового навчального року!
25 серп. 2024

До відома вчителів, батьків, учнів!

Як навчатимуться діти, які переїхали в інше місто через війну? Кожна дитина має право на якісне навчання — незалежно від місцеперебування. Для учнів, переміщених унаслідок війни, ми розробили рішення для очного і змішаного навчання там, де це дозволяють безпекові умови. ⬆️ Докладніше в інструкції на картках. ❗️Зверніть увагу, що навчання за місцем перебування необов’язкове цього навчального року. Але ми заохочуємо батьків за можливості повертатися до очної форми, щоб учні глибше занурювались в освітній процес, отримували більше уваги від учителів та взаємодіяли з однолітками.