5 трав. 2018

До уваги батьків, вчителів, громадськості!

У розділі "Фінасова діяльність- Звіти про використання коштів" розміщено звіт про використання бюджетних та позабюджетних коштів за І квартал 2018р. та підписані договори на товари та послуги
5 трав. 2018

До уваги юнаків 11-х класів та їх батьків!

11,14,15 травня 2018 року проводяться триденні навчально- польові збори за програмою курсу "Захист Вітчизни" з виїздом до в\ч с. Гвардійське, де відбудуться стрільби з автомату Калашникова бойовими набоями.
3 трав. 2018

До уваги учнів та їх батьків, вчителів!

Згідно листа управління освіти департаменту гуманітарної політики № 7-1-913 від 25.04.2018 р. робочий день з 30.04.2018 (понеділок) переноситься на 05.05.2018 (субота). Навчальні заняття проводяться за розкладом понеділка. Перенесення робочого дня не призводе до перевантаженння учнів протягом робочого тижня.
2 трав. 2018

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. В УЦОЯО радять учасникам зовнішнього оцінювання завчасно роздрукувати запрошення-перепустку, оскільки цей документ є обов’язковим для допуску на пункт тестування.
26 квіт. 2018

До уваги вчителів та батьків!

Згідно листа № 1\9-222 від 11.04.2018 Міністерства освіти і науки України здійснено вибір електронних версій оригінал- макетів підручників для 5-х та 10-х класів. Рішення педагогічної ради про перелік обраних підручників розміщено на головній сторінці сайту
25 квіт. 2018

До уваги учнівта їх батьків!

24.04.2018 р. на базі НВК № 99 відбувся відбірковий етап спортивних змагань "Старти надій" в рамках олімпіади "Сузір'я спорту" серед учнів 7-х класів. Вітаємо команду учнів, яка посіла ІІІ місце (вчитель Каплун А.Д.)
25 квіт. 2018

До уваги учнів та їх батьків, класних керівників!

Відтепер для зарахування дитини до дитячого садочка або школи потрібно надавати медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти з посиланням на відповідний лист Міністерства охорони здоров’я. З посиланням на лист МОН України можна ознайомитися на головній сторінці сайту.
23 квіт. 2018

Учні старших класів відвідали

у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім Макарова міжнародний фестиваль технологій, винахідливості та креативності Dnipro Mini Maker Faire.
23 квіт. 2018

До уваги учнів 1-11 класів та їх батьків, вчителів та персоналу!

25 квітня 2018 року проводиться щорічний день Цивільного захисту. До Вашої уваги скорегований план проведення Дня Цивільного захисту.
20 квіт. 2018

запрошуємо вас 22 квітня о 12.00 на вебінар за темою: “Кейс-технологія як форма інтерактивного навчання молодших школярів в умовах НУШ”