21 черв. 2018

До уваги випускників таїх батьків!

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів, необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки. У відомстві звертають увагу абітурієнтів та членів приймальних комісій що, під час подання заяви до закладу вищої освіти – як в електронному, так і в паперовому вигляді – випускникові школи необхідно самому порахувати середній бал атестата. Перевірятимуть правильність обчислення приймальні комісії закладів вищої освіти. Середній бал атестата має обчислюватись за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються. Разом з тим, якщо у додатку до атестата все ж зазначений середній бал, то його обов’язково необхідно перевірити, чи за правильною методикою він розрахований. Якщо за неправильною, то вступнику необхідно самостійно розрахувати бал за правильною методикою і вказувати його під час подання заяв. У разі подання заяв в електронному вигляді вступник має зазначити середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то зможе самостійно її виправити до подання першої заяви.
15 черв. 2018

До уваги випускників 11-х класів!

На інформаційних сторінках випускників УЦОЯО розмістив результати ДПА-ЗНО з української мови, математики, англійської мови, біології
14 черв. 2018

Протягом літа пропонується безкоштовне оздоровлення педагогів (6 днів) у санаторії с,Орловщина Новомосковського району.Замовлення можна надати голові профспілкового комітету Якобчук О.Г.
11 черв. 2018

До уваги вчителів та батьків!

у розділі "Новий 2018-2019 н.р." розміщено нові освітні програми
5 черв. 2018

До уваги вчителів та батьківської громадськості!

5 червня 2018 року відбувся звіт директора навчального закладу Гончарова Володимира Олексійовича перед педагогічною та батьківською громадскістю. Звіт та протокол зборів розміщено у розділі "Відкритий доступ- "Звіт директора"
1 черв. 2018

До уваги батьків та громадськості!

Згідно з наказом № 79 по КЗО НВК №99 ДМР від 01.06.20148 «Про пропозицію щодо зарахування до 1 класу на 2018-2019н.р. дітей, які мають першочергове право на зарахування» рекомендовано дітей до зарахування в 1 класи на 2018-2019 н.р.
29 трав. 2018

До уваги учнів та їх батьків!

Свято Останнього дзвоника відбудеться 31 травня 2018 року о 09.00.
24 трав. 2018

Вітаємо команду юнаків 2006 року народження,

яка посіла 3 місце у міських змаганнях з баскетболу "Шкільні ігри Дніпра 2018"
23 трав. 2018

Шевченківська районна рада

відмітила команду юнаків за участь у змаганнях з футболу "Кубок Тополі" подякою
22 трав. 2018

22 травня 2018 року розпочалася Державна підсумкова атестація у формі ЗНО за освітній рівень повної загальної середньої освіти з іспиту з математики.