28 лист. 2018

28 листопада 2018 року відбувся батьківський всеобуч

за участю шкільного офіцера поліції з питань взаємостосунків між батьками та дітьми, відповідальності батьків за виховання дітей.
28 лист. 2018

В межах Національного тижня дорожнього руху

відбувся творяий конкурс саморобок "Світлофор". Близько 70 робіт представлено на конкурс.
12 лист. 2018

10-11 листопада 201 року НВК № 99 під керівництвом вчителя обслуговуючої праці Залужної Світлани Петрівни 34 учасники взяли участь у міжміській зустрічі майстрів народної вишивки.

учасники зустрічі з м.Дніпра,Кривого Рогу,Запоріжжя ознайомилися з особливостями крою,орнаменталістики подільських сорчок. Виступав народний майстер Андрій Єрмаков(м. Київ).
8 лист. 2018

Відбувся творчий звіт вчителя початкових класів Бойко Надії Петрівни,яка

разом з учнями 4а класу провела урок- свято до Дня української писемності та мови
7 лист. 2018

У розділі "Зовнішнє незалежне оцінювання 2019" розміщено інформацію щодо порядку та строків проведення ЗНО 2019 року
31 жовт. 2018

До уваги вчителів, батьків, учнів, громадськості!

18-й радіодиктант єдності традиційно відбудеться у День української писемності й мови 9 листопада. Взяти участь у радіодиктанті зможе кожен охочий у будь-якому куточку світу — достатньо лише мати під рукою аркуш паперу та ручку. Також можна організувати власну локацію і таким чином стати співорганізатором акції.Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. Диктант транслюватимуть зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Телеверсію наживо забезпечить знімальна група Суспільного мовлення, частина якої мовитиме зі студії програми «Радіодень», частина — в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Стрім телеверсії також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook. Початок заходу об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.
30 жовт. 2018

Вітаємо учнів 4б класу та їх вчителя Шабрат Ганну Ярославівну

з перемогою у районному конкурсі "Півгодинки на цікавинки"
26 жовт. 2018

До уваги учнів та їх батьків!

з 27.10.2018 по 03.11.2018 р. оголошуються осінні канікули! Навчальний заклад працює за планом канікул, який розміщено на головній сторінці.
24 жовт. 2018

МОН затвердило зміст онлайн курсу для вчителів початкової школи Міністерством освіти затверджений зміст дистанційного курсу для підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич. Дистанційний курс складатиметься з 12 модулів, на виконання кожного з яких буде виділено 5 навчальних годин. Документом також визначені вимоги до змісту кожного навчального модуля та примірні технічні вимоги до курсу підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.
23 жовт. 2018

Творчий звіт вчителя - методиста початкових класів Бойко Надії Петрівни

та святкове засідання Клубу веселих та кмітливих "Осінь золота"