19 квіт. 2018

До уваги учнів та вчителів!

У СШ № 12 відбувся міський конкурс арт- композицій «Людина та сміття», у якому взяла участь композиція нашого навчального закладу. Чекаємо на результати!
18 квіт. 2018

До уваги учнів 9-11 класів!

триває підготовка до військово- патріотичної гри "Прорив"
17 квіт. 2018

До уваги учнів 1-11 класів та їх батьків, вчителів та персоналу!

Згідно з наказами управління освіти і науки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 144 від 13.04.2018 р., № 20 від 16.04.2018 р. по НВК № 99 18 квітня 2018 року відбувся позаплановий День Цивільного захисту з практичним тренуванням з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожежі. Початок заходів о 10.00.
16 квіт. 2018

До уваги учнів 1-11 класів!

з 16 по 20 квітня 2018 року проводиться тиждень знань з навколишнього середовища
16 квіт. 2018

Про загальнонаціональне опитування учнівської молоді «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді»

У квітні-травні 2018 року відбудеться загальнонаціональне опитування учнівської молоді «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді», що здійснюється в рамках чергової хвилі міжнародного дослідження проекту «HBSC» («Health Behaviour in School-Aged Children») за підтримки Всеукраїнської організації охорони здоров’я молоді. Дослідження проводитиме ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка». Планується опитування не менше 10 000 підлітків 11, 13, 15, 17 років, які навчаються у 5-11 класах закладів загальної середньої освіти. Опитування планується провести в 500-х закладах освіти (у кожному закладі не більше 1-2 класів/груп).
13 квіт. 2018

До уваги вчителів та батьків учнів!

До початку навчального року дитині необхідно буде пройти профілактичний огляд. Вам нададуть форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду». За рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій формі також можна позначити інформацію щодо захворювань, про які слід знати медичним працівникам школи.
9 квіт. 2018

До уваги учнів 7-11 класів!

З 09.04.2018 р. по 13.04.2018 проводиться тиждень фізики та астрономії
6 квіт. 2018

Вітаємо команду учнів 9-х класів - лауреатів II міського конкурсу "Турніру юних краєзнавців"

та переможців у номінації "Краєзнавчий кросворд",вчителя Жилку С.С.,яка нагороджена грамотою за якісну підготовку команди.
5 квіт. 2018

Вітаємо команду юнаків з III місцем у обласних змаганнях з футболу "Шкіряний м'яч"

у рамках спартакіади "Сузір'я спорту", учня 4г класу Ходосевича Кирила, який визнаний кращим воротарем та їх тренера Ткаченко Ю.С.
3 квіт. 2018

Запрошуємо учнів школи взяти участь в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок»

Інтернет-олімпада «На Урок» є безкоштовною як для учнів, так і для вчителів, які заявлятимуть школярів. Цього разу ми акцентували увагу на таких предметах, з яких і проводитиметься інтернет-олімпіада: Українська мова та література (1-11 клас) Англійська мова (1-11 клас) Біологія (6-11 клас) Інформатика (2-11 клас) Математика (1-11 клас) Предмети початкової школи (1-4 клас). Кількість заявок від учителів не обмежується. Кожен педагог, який долучив до інтернет-олімпіади учасників, отримує такі переваги: Свідоцтво про підготовку учасників. Свідоцтво про підготовку переможців. Іменна подяка за активну участь (залучення більше 10 учасників). Матеріали для роботи над помилками у класі. Рейтинг результатів учнів від національного до шкільного рівня. Для шкіл, з яких надходитиме найбільше заявок на участь в інтернет-олімпіаді, буде сформовано особливі відзнаки від освітнього проекту «На Урок» та компанії-партнера «Навігатор Корпорейшн». Більше деталей про інтернет-олімпіаду читайте на офіційному сайті https://naurok.com.ua/olimpiada. Також можете ознайомитися з іформаційним вебінаром, який знаходиться у вільному доступі https://naurok.com.ua/webinar/internet-olimpiada-suchasniy-instrument-vikoristannya-ikt-v-osvitnomu-procesi. Успіхи школи – успіхи її учнів!