31 серп. 2021

До уваги вчителів, батьків!

у Розділі "Річний план " ви можете ознайомитися з річним планом навчального закладу на 2021-2022 н.р. та циклограмою внутрішкільного контролю за організацією освітнього процесу
30 серп. 2021

До уваги вчителів, батьків!

У розділі "Відкритий доступ- Управління освітнім процесом" розміщено Стратегію розвитку КЗО НВК № 99 ДМР на 2021-2025 рр., яка схвалена рішенням педагогічної ради від 30.08.2021 (протокол № 1) та передано клопотання до департаменту гуманітарної політики про затвердження
22 серп. 2021

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного прапору та днем Незалежності України! Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі. Тож зичимо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Слава Україні!
13 серп. 2021

До уваги вчителів, батьків!

На головній сторінці та у розділі "Новий 2021-2022 н.р." розміщено нові нормативно- правові документи щодо організації освітнього процесу
20 лип. 2021

Лист МОН від 16.07.2021 № 1/9-363 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н. р.”
8 лип. 2021

До уваги вчителів та батьків!

оновлено інформацію у розділі "Організація харчування!
7 лип. 2021

До уваги учнів та їх батьків, вчителів!

оновлено інформацію у розділі "Безпека життєдіяльності"
5 лип. 2021

Увага вакансія!

КЗО НВК № 99 на постійну роботу потрібні: вихователь групи продовженого дня- 1 ставка; вчитель фізики- 19 годин; вчитель англійської мови - 18 годин
2 лип. 2021

До увагт абітурієнтів та їх батьків!

Вступна кампанія вже розпочинається післязавтра ШОК, НЕПОРОЗУМІННЯ, ПЛУТАНИНА.... СТОП! Ми йдемо на допомогу. 03 липня 2021 року об 11.30. усі університети Дніпра будуть чекати майбутніх студентів у парку Шевченка, де відбудеться ярмарка спеціальностей "Dnipro Education City". А про майбутній захід Вам сьогодні розкажемо на пресконференції: https://youtu.be/ORA_0PDgJts
1 лип. 2021

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

З 01.07.2021року розпочато реєстрацію учнів 1-х класів 2021-2022 навчального року для отримання учнівських квитків. Для пришвидшення процесу верифікації анкет радимо вам заповнювати саме електронну анкету. Реєстрація та заповнення анкет за посиланням: http://dniprosmart.dp.ua Учні інших класів при заповненні електронної або паперової анкети вказують клас 2021-2022 навчального року. Наприклад, якщо дитина у 5 класі, то батьки заповнюють і вказують клас у якому буде навчатися 1 вересня 2021, тобто у 6 класі.