28 січ. 2022

До уваги здобувачів освіти 11 класів та їх батьків!

з 01.02.2022 року починається реєстрація учасників ЗНО -2022 року
27 січ. 2022

До уваги учнів та їх батьків, вчителів!

Призупинено навчальні заняття на 1 тиждень у зв’язку із перевищенням понад 20% кількості хворих на ГРВІ у класах: 5Б,6А,6Г,7Б,8Б,9А, 9Б, 11А відповідно до раніше визначених строків. Після закінчення строків призупинення навчальних занять на 1 тиждень у цих класах освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання до 11.02.2022р включно.
27 січ. 2022

До уваги батьківської громадськості!

З метою запобігання розповсюдженню COVID-19 для здобувачів освіти 5-11 класів організовується освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання на період з 28.01.2022 року по 11.02.2022 року за п’ятиденним робочим тижнем з початком занять: 5-7 класи – 08.55., 8-11 класи - 08.00. у відповідності до розкладу уроків та дзвоників встановлених на початок 2021-2022 н.р. на електронній платформі Classroom з проведенням уроків у синхронному та асинхронному форматі за допомогою додатка Meet. Просимо батьків у разі захворювання дитини на COVID або ГРВІ інформувати класного керівника та підтримувати контакт електронними засобами зв'язку щодо контролю за організацію освітнього процесу дитини.
26 січ. 2022

До уваги батьківської громадськості, працівників!

У розділі "Відкритий доступ"-"Фінансова діяльність-Бюджет" розміщено Кошторис закладу освіти НВК № 99 ДМР на 2022 рік
25 січ. 2022

До уваги батьківської громадськості!

У РОЗДІЛІ "ВІДКРИТИЙ ДОСТУП- ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ- ЗВІТИ" РОЗМІЩЕНО ПЕРЕЛІК МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ ПЕРЕДАНИХ НВК № 99 ДМР ДЕПАРТАМЕНТОМ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЗА 2021 РІК
20 січ. 2022

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Міністерство освіти і науки затвердило типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета “Захист України” для шкіл. Відповідний наказ опубліковано на сайті МОН. Типовий перелік містить вимоги до меблів, навчального обладнання, тренувальних манекенів, медичних засобів тощо.
18 січ. 2022

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

У розділі "Організація харчування" можна ознайомитися з зимовим меню сніданків та обідів для закладів середньої освіти та триразовим меню для ДНЗ
17 січ. 2022

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Розпочала роботуплатформа про здорове харчування у школі "Знаїмо". На новій платформі зібрано повну інформацію для керівників закладів освіти про перебіг реформи й нормативи шкільного харчування. Створені розділи для вчителів і батьків, де можна дізнатися, як формувати культуру харчування у дитини в сім’ї та у школі. Також є окремий розділ для школярів, у якому в доступній формі, з використанням ігор і тестів, викладено основи здорового харчування. Як повідомили розробники, зараз на порталі – 200 текстів, близько сотні презентацій, анімаційних об'єктів, інструкцій, віджетів, відповіді на 100 найактуальніших питань з реформи шкільного харчування для всіх учасників процесу. І він постійно поповнюватиметься новою інформацією.
11 січ. 2022

До уваги учнів та їх батьків, вчителів!

У розділі "Відомості про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності" розміщено оновлену інформацію щодо переліка та кількості підручників у закладі освіти
6 січ. 2022

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

з 10.01.2022 року розпочинається освітній процес у 2 семестрі відповідно до розкладу. Початок занять 1-4 класи - 08.30, 5-7 класи - 08.55., 8-11 класи -08.00. у офлайн (очному) режимі. Нагадуємо, що працює пропускна система. Необхідно мати перепустку. З метою виконання санітарних вимог учні 5-11 класів та працівники повинні мати маску та дотримуватисяя соціальної дистанції.