20 квіт. 2021

До уваги учнів та їх батьків, вчителів!

23 квітня 2021 згідно річного плану роботи навчального закладу проводиться день Цивільного захисту . Для здобувачів освіти 1-4 класів відбудуться тематичні уроки та тренування з евакуації, для здобувачів освіти 5-11 класів пройдуть уроки з ЦЗ у онлайн режимі.
19 квіт. 2021

До уваги батьківської громадськості!

Кожна дитина має право на щасливе, радісне дитинство та батьківську любов. Але іноді трапляється так, що маленькі громадяни нашої держави залишаються без підтримки близької людини. Більшість таких дітей потрапляють у прийомні сім`ї або дитячі будинки сімейного типу. Прийомні батьки та батьки-вихователі відіграють вирішальну роль у зціленні дітей з різними і, частіше за все, складними долями. Вони надають дітям стабільність і викладають їм життєві уроки, які зберігаються на все життя і потенційно можуть вплинути на майбутні покоління. Як і будь-які батьки, прийомні, безсумнівно, зіштовхуються з ситуаціями і проблемами, з якими іноді важко впоратися. Щоб бути успішним прийомними батьками, потрібна гнучкість і бажання постійно вчитися і розвивати нові навички. Перш ніж прийняти дитину в свою сім`ю, батьки-вихователі та прийомні батьки проходять навчання. Також вони отримують підтримку з боку соціальних та медичних працівників, педагогів, психологів та інших спеціалістів. Всі, без виключення, прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу держава підтримує фінансово. Кожна дитина повинна мати можливість бути частиною справжньої сім'ї і, отримувати любов, безпеку, турботу і допомогу, яка може змінити її життя. Якщо ви впевнені у своїх силах та маєте бажання подарувати тепло, турботу, надію на майбутнє дитині, позбавленій батьківського виховання, звертайтеся до відділу Дніпровського міського центру соціальних служб у Шевченківському районі міста за адресою: м. Дніпро, вул. М.Грушевського, буд. 70, каб. 464-470, тел.: 066-964-69-08, e-mail: [email protected].
16 квіт. 2021

До уваги учнів, батьків, вчителів!

відбулося нагородження переможців виставки "Космічна країна- космічгий талант" до 60 річчя першого польоту людмнм у космос.
15 квіт. 2021

ДПА з математики в 2020/21 році є необов'язковою Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що передбачає звільнення здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Згідно з нормами документа, здобувачі освіти, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, звільняються від проходження державної підсумкової атестації через здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Відповідно, обов'язковість державної підсумкової атестації випускників у формі ЗНО з математики цього року скасована. Тобто випускники, які зареєстровані для участі у ДПА з математики можуть не брати участь у цьому тестуванні. Водночас випускники матимуть право пройти державну підсумкову атестацію з усіх предметів, зокрема й математики, за власним бажанням. Важливо! Абітурієнти, яким для вступу до закладу вищої освіти необхідно надати результати ЗНО з математики, мають пройти тестування в раніше встановлені терміни.
12 квіт. 2021

До уваги вчителів, здобувачів освіти та їх батьків!

Відповідно до рішення (протокол № 31) засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня Дніпровської міської ради для здобувачів освіти 5-11 класів продовжено навчання за дистанційною формою до 23 квітня включно. Навчання здобувачів освіти 1-4 класів буде відбуватися у звичайному режимі.
6 квіт. 2021

10 квітня відбудеться Пробне ЗНО. У власних кабінетах розміщено перепустки, які потрібно роздрукувати
5 квіт. 2021

До уваги вчителів, батьків!

У розділі "Відкритий доступ. Умови прийлму до навчального закладу розміщено нове Положення про дошкільний заклад освіти"
26 бер. 2021

25 березня в особистих кабінетах УЦОЯО розмістив інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО.
25 бер. 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу № 41-нвр по КЗО НВК № 99 з 01.04.2021 починається запис майбутніх першокласників.
24 бер. 2021

До уваги мешканців мікрорайону!

31 березня 2021 року о 13.55 буде проведено перевірку централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення.