24 лют. 2020

25–28 лютого відбудеться Всеукраїнський педагогічний онлайн-марафон та сесія вебінарів Інтерактивної школи творчого вчителя «НУШ: Як навчати ефективно». У межах онлайн-марафону та Інтерактивної школи педагоги матимуть можливість долучитися до діалогу з провідними авторами, тренерами Microsoft, експертами EdCamp, засновниками найбільших освітянських спільнот, освітніми блогерами та засновниками EdPro. Для участі в заходах необхідно зареєструватися за посиланням: http://bit.do/fvHEb. Усім учасникам, які заповнять запропоновану Google Форму, отримають сертифікати. Розклад заходів за посиланням: http://bit.do/fvHGz. Технічна підтримка за тел. 098-037-54-68.
21 лют. 2020

До уваги учнів та вчителів!

протягом тижня проходять заходи до Дня рідної мови
18 лют. 2020

18 лютого 2020 року в усіх класах відбулися тематичні уроки

до Дня пам"яті Небесної сотні.
17 лют. 2020

До уваги учнів!

з 17 лютого по 21 лютого 2020 року проводиться предметний тиждень природничих наук
16 лют. 2020

До уваги учнів,батьків, вчителів!

Пропонуємо ознайомитися з Положенням про організацію пропускного режиму і правилами поведінки відвідувачами КЗО НВК № 99 ДМР яке розміщено у розділі "Відкритий доступ" - "Положення..." та на головній сторінці сайту
14 лют. 2020

До уваги учнів та їх батьків!

16.02.2020 р. закінчується карантин! З 17.02.2020 за розкладом відновлюється освітній процес!! Нагадуємо, що у тестовому режимі починає роботу пропускний режим. Необхідно мати електроний пропуск.
14 лют. 2020

До уваги учнів та вчителів!

21.02.2020 р. о 14.00 год у приміщенні КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР відбудеться районний конкурс читців «О, слово рідне, хто без тебе я …» Увага !!! Участь беруть тільки ті конкурсанти, які підготували уривок з твору або твір Т.Г. Шевченка та твори про Т.Г. Шевченка, а твори класичної та сучасної поезії будуть заслуховуватися на конкурсі читців «Зоряне коло» (дата та час буде повідомлено додатково).
10 лют. 2020

До уваги учнів, батьків, вчителів! Рекомендуємо ознайомитися!

Наказом МОН України № 1493 від 28.11.2019 внесено зміни до типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти III ступеня на 2020\2021 н.р.
10 лют. 2020

Вийшов посібник "Медіаграмотність та критичне мислення в початковій школі" Видавець:Українська академія преси Категорії: Наукове і методичне забезпечення освіти, Післядипломна освіта, Початкова освіта, Психологічна служба та соціально-педагогічний патронат, Управління закладом освіти Медіаграмотність у початковій школі: посібник для вчителя / Волошенюк О. В, Ганик О.В., Голощапова В. В, Дегтярьова Г.А, Іванова І. Б., Кожанова А. Ю., Пиза Г. Ю., Шкребець О.О, Янкович О. І. / за редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф. – Київ : ЦВП, АУП, 2018 — 234 с. Державний стандарт початкової освіти передбачає формування умінь учнів початкової школи працювати з медіатекстами, зокрема – засвоєння навичок зі сприйняття, аналізу, інтерпретації, критичного оцінювання інформації в текстах різних видів та медіатекстах. Підготовлено програму “Я у медіапросторі” (автори: І. Б. Іванова, А. Ю. Кожанова), рекомендовану Міністерством освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти №22.1/12-Г-112 від 23.02.2018) У посібнику уміщено програму і розробки занять за програмою «Я у медіапросторі»
10 лют. 2020

До уваги вчителів та батькыв учнів!

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації на порталі "Моя освіта" необхідно внести адресу електронної пошти батьків. Повідомлення на електронну адресу будуть надсилатися безкоштовно. Функція СМС повідомлень поки не працює. Сплачувати не потрібно.