21 квіт. 2020

До уваги вчителів англійської мови1

Все, що ви хотіли знати про розвиток навичок читання в початковій школі, а також поради про те, як з цим працювати в теперішніх умовах дистанційного навчання. Не пропустіть вебінар “Developing Thinking Skills through Reading in the Primary Classroom” від Cambridge University Press та компанії “Лінгвіст”. Дата та час: 24 квітня о 16:00 Спікер: Anne Robinson, вчитель, тренер, автор підручників та посібників з англійської мови, екзаменатор. Реєстрація – https://bit.ly/3clLgoB
21 квіт. 2020

До уваги вчителів, батьків!

22 квітня о 16:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН розповість про завершення навчального року 2019/2020 та оцінювання учнів під час карантину. Зокрема, мова йтиме про дистанційне навчання, підсумкове оцінювання, оформлення документів про освіту та інші теми, яких торкається лист-роз’яснення МОН, оприлюднений 16 квітня 2020 року. Любомира Мандзій також відповість на запитання – їх можна надіслати за допомогою Google-форми за посиланням: forms.gle/2mpfBWPR7Kt68Yke8. Запитання приймаються до 10:00 22 квітня.
17 квіт. 2020

До відома учасників освітнього процесу та громадськості!

Згідно із дорученням голови Дніпропетровської обласної адміністрації, листа управління освіти Дніпровської міської ради 7\6-920 від 17.04.2020 р. доводимо до Вашого відома, що на період з 13.00. 18 квітня 2020 р. до 06.00. 20 квітня 2020р. вводяться додаткові обмежувальні заходи, щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях, закладах освіти,парках, скверах,зонах відпочинку, лісопаркових та прибрежних зонах,спортивних та дитячих майданчиках, тощо.
16 квіт. 2020

До уваги учнів, батьків, вчителів! Рекомендуємо ознайомитися!

На головній сторінці розміщено рекомендації щодо порядку закінчення навчального року.
15 квіт. 2020

До уваги вчителів англійської мови!

на Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс: «Англійська для кар’єрного зростання»! Курс створений фахівцями Університету Пенсильванії та його мета – надати можливість розширити свої уявлення про кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей.
15 квіт. 2020

Міністерство освіти і науки планує впровадити в українську освітню практику нові педагогічні звання. Проект відповідної постанови Кабінету Міністрів винесений для громадського обговорення. Зокрема, в освітньому відомстві пропонують включити до Переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників нові педагогічні звання «Викладач - експерт», «Викладач - інноватор», «Викладач – наставник». У Міністерстві освіти і науки зазначають, що введення нових педагогічних звань має посилити мотивацію педагогічних працівників до професійної діяльності, сприяти визнанню їх персональних здобутків, поширенню кращої практики та стимулюванню до розширення сфери професійних інтересів. Позицію «Викладач-методист» буде виключено з Переліку кваліфікаційних категорій педпрацівників.Планується, що зміни наберуть чинності з 1 вересня 2021 року.
15 квіт. 2020

ДО УВАГИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Питання обговорення проведення випускних вечорів у школах є недоречним, оскільки в Україні зараз діє заборона на проведення масових заходів. Про це, під час своєї участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020», сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. Вона закликала освітян і батьків планувати проведення випускних згодом. «Подивимось, як буде змінюватись епідеміологічна ситуація в Україні і якщо ситуація дозволить проводити масові заходи тоді будете проводити. Зараз планувати випускні вечори є завчасно», - сказала Мандзій. За її словами, визначатись з датами проведення випускних вечорів можна буде після рішення Кабінету Міністрів про терміни карантину.
14 квіт. 2020

До уваги вчителів, батьків!

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.
13 квіт. 2020

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!

Міністерство освіти рекомендує освітянам в умовах карантину вести свої записи та нотатки, щоб після закінчення карантину заповнити класні журнали. Про це, під час своєї участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020», сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. За її словами, Міністерство освіти готує лист про річне оцінювання, який буде містити рекомендації із заповнення класних журналів. Зараз зміст листа узгоджується з профільним директоратом МОН та Українським інститутом розвитку освіти.«Прошу утриматись зараз від заповнення класних журналів. Це можна буде зробити згодом. Я прошу вас звернути увагу, ніяких перевірок або контрольних заходів з боку Міністерства освіти і науки здійснюватись не буде. Органи місцевого самоврядування та органи управління освітою теж зараз не мають можливості здійснювати перевірки», - наголосила Мандзій, що до кінця навчального року ніяких перевірок точно не буде. Разом з тим, вона повідомила, що нотатки успішності учнів вчителі мають здійснювати обов'язково. Це необхідно робити щодня під час проведення дистанційного навчання з учнями
13 квіт. 2020