18 січ. 2018

Щороку 29 січня українське суспільство вшановує пам’ять героїв Крут

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня пам’яті героїв Крут 29 січня 1918 року в умовах боротьби за збереження української державності відбувся історичний бій під Крутами. Спробу зупинити радянські війська, які вели наступ на Київ, здійснив загін студентів, військових курсантів, гімназистів-старшокласників, які утворили Помічний Курінь Студентів Січових Стрільців під командуванням сотника Омельченка. Озброївшись рушницями, десятком кулеметів, однією гарматою, вони закріпили свої позиції на залізничній станції Крути. Маючи багаторазову перевагу у чисельності, червоноармійці зім’яли оборону і знищили захисників незалежності України. Деякі історичні джерела свідчать, що із 500 осіб 260 – загинули, 28 – потрапили в полон та були закатовані, 4 – вивезли на допит до Харкова, доля їх невідома. Ті, хто врятувався, спромоглися розібрати залізничну колію і на декілька днів затримати радянські війська. Бій під Крутами підтвердив готовність молоді відстоювати ідеали української революції і став символом національної честі. 100 років минуло з того часу, а історія, на жаль, повторилася: над українською державністю – знову російська загроза. І знову молодь відстоює нашу незалежність, територіальну цілісність, віддаючи найдорожче – своє життя. У цей день вшануймо пам’ять загиблих за Україну. У закладах освіти рекомендується: провести уроки патріотизму, тематичні вечори “Крути – наша пам’ять, наша біль” “Вони віддали життя за українську незалежність” у старших класах; бесіди, присвячені подвигу патріотів з учнями 5-9 класів;організувати експозиції та книжкові виставки, присвячені 100-й річниці героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами; наукові дослідження учнів – членів Малої академії наук учнівської молоді з даної проблеми; випустити тематичні інформаційні бюлетені “Героям Крут та героям АТО присвячується”; оприлюднити на сайтах матеріали про проведені заходи.
17 січ. 2018

у розділі "Методика. Інновації" розміщено розробки виховних заходів до визначних дат січня- лютого
16 січ. 2018

До уваги учнів!

З 02.01.2018 року по 23.02.2018 р. запрошуємо учнів взяти участь в Міському конкурсі дитячих творчих робіт «Мій домашній улюбленець». Просимо надати роботи згідно номінацій конкурсу. З Положенням конкурсу можна ознайомитися у вчителя біології Костенюк Т.М.
15 січ. 2018

Вітаємо переможців міського екологічного конкурсу

"Замість ялинки- зимовий букет" ученицю 2а класу Коваленко Марію, ученицю 3а класу Гвозденко Анастасію
12 січ. 2018

До уваги вчителів, учнів та батьків!

15 січня 2018 року розпочинається 2 семестр. Початок занять о 08.30 за розкладом.
10 січ. 2018

у розділі "Методики. Інновації" розміщено методичні матеріали "Квест- як розробити? Де взяти приклади?"
9 січ. 2018

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 09 січня 2018 до 31 січня 2018 року.
5 січ. 2018

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти. Проект Концепції розроблено з метою формування бази підготовки педагогічних працівників нової генерації, забезпечення умов для становлення і розвитку сучасних альтернативних моделей професійного та особистісного розвитку педагогів, які стануть ключовою умовою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.Зауваження та пропозиції до проекту Концепції розвитку педагогічної освіти надсилати до 19 січня 2018 року на електронну адресу: [email protected]
5 січ. 2018

МОН просить освітян не користуватись сервісами «.ru»