До уваги учнів, вчителів, батьків!

13 квіт. 2020
Шановні медіадрузі! Продовжуємо наш діалог вже на сучасному майданчику Instagram:) Зустрічаємось на зупинці «@MediaCreative_Dnipro» та спілкуємось… Согодні оголошуємо унікальний обласний конкурс «Креатив НЕ на карантині!») Отже,- Номінація «Media-tutor» Відеоролик до 1 хв., у якому медіа педагог в максимально креативній формі продемонструє цікаві, оригінальні, змістовні заняття дітей і вчителів під час карантину (окрім шкільних уроків он-лайн). Це може буди відеоісторія учня, класу або всієї школи.- Номінація «Media-family» Відеоролик до 1 хв., у якому в максимально креативній формі необхідно продемонструвати цікаві, оригінальні, змістовні заняття родини під час карантину (окрім шкільних уроків он-лайн). Чекаємо відеоролики до 1 хв. на е-адресу: [email protected] з такою інформацією: Назва конкурсної роботи Автор/автори Заклад Контактний телефон Конкурсні роботи будуть розміщені на сторінці «@MediaCreative_Dnipro» у Instagram. - Номінація «Media-comment» Цікавий і змістовний коментар користувача Instagram під конкурсними відеороликами "Креатив НЕ на карантині!".Кращі конкурсні роботи будуть нагороджені під час проведення «Всеукраїнській науково-практичній конференції "Практико-орієнтовні стратегії наскрізної медіаосвіти", запровадженої ДАНО, АУП, IREX за підтримки МОН України. Останній день подання конкурсних робіт – офіційна дата закінчення карантину в Україні.